MIEGAMOJO BALDAI

miegamojo-baldai-pigiau
miegamojo-baldu-komplektai

Miegamojo baldai gamyba kaina

Miegamasis – tai namų erdvė skirta poilsiui, atsipalaidavimui, geram ir kokybiškam miegui. Miegas žmogui itin svarbus, todėl kokybiški, geri, minkšti ir pritaikyti miegamojo baldai yra labai svarbūs. Mokslininkai ne kartą įrodė, kad kokybiškas miegas daro didelę  įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Todėl svarbu miegamosios zonos neperkrauti nereikalingais baldais, o sukurti gerą atmosferą, jaukius, tarpusavyje derančius, nebrangius baldus, gerai suprojektuotus, funkcionalius, kokybiškus baldus.

Jeigu Jums svarbu, kad miegamojo baldai būtų ne tik gražūs, bet ir kokybiški, patogūs ergonomiški, už prieinamą kainą, tuomet mes Jums galime pasiūlyti savo paslaugas. Kadangi gaminame ne tik standartinius, bet ir nestandartinius miegamojo baldus. Gaminame tokius minkštuosius baldus kaip: sofos, sofos-lovos, foteliai, pufai, kušetės, kėdės, miegamojo lovos, žurnaliniai ir kavos staliukai, naktinės spintelės, miegamojo spintos, miegamojo komplektai, tualetiniai staliukai, miegamojo veidrodžiai. Mes garantuojame gerą kokybę ir mažas kainas.

Mes siūlome:

  • miegamojo baldų dizainas;
  • miegamojo baldų projektavimas;
  • miegamojo baldų gamyba;
  • pagamintų baldų pristatymas ir montavimas.

 

Miegamojo baldų dizainas, projektavimas ir gamyba

Miegamojo baldų gamyba – tai atsakingas procesas. Kadangi miegamojo baldai užtikrina gera ir kokybišką miega ir poilsį. Mūsų dizaineriai padės Jums pasirinkti minkštųjų baldų modelius, suderinti spalvas, suderinti skirtingo dizaino baldus, taip kad jūsų namai taptų jaukiais. Miegamajame tinka šviesios, pastelinės, neryškios ir šilumą suteikiančios spalvos.

Miegamojo minkštieji baldai yra gaminami naudojant kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas ir mechanizmus. Taip pat pasiūlysime ir padėsime išsirinkti jums: čiužinį, pagal jūsų poreikius; spintas stumdomoms durims; komodas su stalčiais. Miegamojo baldus pristatysime ir sumontuosime Jūsų namuose, kad ir kur jie būtų Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriam Lietuvos kampelyje.

«

»