STUMDOMŲ DURŲ SPINTOS

stumdomu-duru-sistemos
baldu-gamyba-vilnius
imontuojamos-spintos
miegamojo-baldai
modernios-spintos
nebrangus-interjeras
ruda-spinta
slankiojancios-sistemos
slenkancios-sistemos1
slenkancios-sistemos2
spintos-stumdomos-durys
spintos-su-stumdomomis-durimis
spintos-vilnius-internetu
stumdomos-durys
svetaines-baldai
vonios-baldai-spintos

Spintos stumdomomis durimis vienas praktiškiausių ir vis labiau populiarėjantis interjero dizaino sprendimas. Tai yra vienas iš originaliausių būdų sukurti netradicinį, išskirtinį namų dizainą. Jos suteiks namų interjerui išskirtinio žavesio. Tai ne tik patogesnis pasirinkimas virtuvėje, prieškambaryje, miegame ar biure, bet ir estetiškesnis  negu visiems įprastas varstomos durys. Spintos su stumdomomis durimis  yra daug saugesnis variantas už varstomas duris šeimoms auginančioms mažus vaikus, kadangi stumdomose duryse yra montuojamos apsauginės priemonės, todėl yra mažesnė tikimybė, kad vaikai susižeis.
Projektuojant mažą patalpą padeda prisitaikyti prie būsto išplanavimo, sutaupyti erdvės ar išspręsti netikėtai iškilusį projekto pakeitimą.
Pagal individualų užsakymą galime pagaminti spintas su stumdomis durimis, sienines spintas, kampines spintas mansardines spintas, spintas su varstomomis durimis, drabužines, stumdomas pertvaras, virtuvines spintas, vonios spintas ir t.t. Mūsų Interjero dizaineriai jums pasiūlys įvarių spalvų, tekstūrų, dizaino sieninių spintų. Norint suprojektuoti vientisą namų dizainą Jums pasiūlysime spintų gamybai naudoti medžiagas iš virtuvės baldų medžiagų linijos. Taip yra sutaupoma laiko ir suteikiama paslauga už patrauklią prieinamą kainą kiekvienam klientu.

Mes siūlome:

  •  dizainas;
  •  projektavimas;
  • spintų stumdomis durimis, individualių spintų gamyba;
  • pagamintų baldų pristatymas ir montavimas.

Spintų stumdomomis durimis gamyba pagal individualius užsakymus

Spintų slenkančiomis sistemomis gamyboje yra susiduriama su įvairiais išplanavimais, kliento poreikiais, pageidavimais, todėl siekiam patenkinti ir net pačius išrankiausius klientų norus ir užtikrinti individualių spintų projektų sėkmę yra naudojama tik aukštos kokybės, ilgaamžės medžiagos, kurios dera tarpusavyje. Pagal kliento norus ir poreikius spintose galime suprojektuoti įvairias vietas daiktams laikyti pvz; dulkių siurbliui, batams, skėčiams, žaislams, naminių gyvūnėlių reikmenims, skalbimo mašinai ar tiesiog sumontuoti stalčiukus, krepšius ar stalčius ir kt.

Jūs liksite patenkinti  mūsų profesionalių dizainerių darbu projektuojant Jūsų namus. Baldus jums pristatysime ir sumontuosime Jūsų namuose, kad ir kur jie būtų Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriam Lietuvos kampelyje.

Stumdomų durų Spintos Vilniuje Internetu.

Gaminame panašią ir tokią pačią produkciją kaip: Komandor, Emira, Stanley, Vesida

Montuojamos Stumdomų durų spintų durys gali būti: Veidrodinės stiklinės (iš stiklo) iš medžio plokštės.
Spintos Stumdomomis durimis. Slenkančios Sistemos. Stumdomos durys. Kampinės Spintos, Slankiojančios..
Namų interjeras dizainas. Drabužinės. Gera kaina akcija nuolaidos.
Pasidaryk pats, su veidrodziu, projektavimas, su fototapetais sistemos

Stumdomų Durų Spintų Kaina
Kainos gali būti įvairios Nuo: Pigios iki Prabangios Gamyba, ikea, jysk, internetu, pigiau, eurospintos, slider,

Vilniuje Kaune Klaipėdoje Panevėžyje Marijampolėje, Druskininkai, Klaipėda, Šiauliuose. pigiau nebrangiai Euro, prieškambario.

«

»