NAMO / BUTO INTERJERAS DIZAINAS

 INTERJERO DIZAINO PAVYZDŽIAI APAČIOJE YRA MŪSŲ KOMANDOS DARBAS 

Susisiekite dėl galimybės butus/namus su  apžiūrėti gyvai ir pasikonsultuoti plačiau.
Kodėl apsimoka INTERJERO DIZAINĄ + ERDVIŲ PERPLANAVIMA + REMONTĄ Patikėti mums? 
Turėdami ilgametę patirtį, daugumą reikalingų medžiagų, santechniką, baldus gauname labai geromis kainomis

2019 Buto perdarymas iš 1 kambario į dviejų

Buto Projektas Alytuje. Buto Sienų griovimas perdarymas iš vieno kampario buto į dviejų. Atlikta:
Sienų griovimas
Naujų erdvių planavimas, sienų statymas
Viso buto Remontas
Interjero stiliaus pasirinkimas, detalės, išpildymas.
Projektas buvo vykdomas mūsų komandos: pradedant nuo sienų griovimo iki paskutinio baldo pastatymo.

Modernus, pramoninis, aptemęs prašmatnus … .ir sąrašas tęsiasi. Didelis iššūkis, su kuriuo susiduria daugelis mūsų klientų, yra supratimo ar žodyno trūkumas apibūdinant ir apibūdinant savo asmeninį interjero stilių. Dėl daugybės unikalių dizaino stilių gali būti baugu nuspręsti, kuris stilius jums tiks geriausiai. Kai kuriems taip pat patinka derinti kelių stilių elementus, kad būtų sukurtas idealus vaizdas.

Mūsų interjero dizaineriai/ is  padės jums suprojektuoti buto ar namo ar kitu patalpų Interjero Dizainą.
Turime patirties:
Sporto klubo  Dizainas, Viešbučių, Kavinės, Recepcijos, Ofiso, Prekybos centro parduotuvės  pavyzdžiai,
Namo Buto  Spalvos Pavyzdžiai
Virtuvės, miegamo, svetainės, vidaus, koridoriaus lofto,  vaikų kūdikio, Mažo, nedidelio buto, 1, 2, 3 ,4 kambarių 2017 pigiai, pasidaryk pats.

Kadangi vis daugiau žmonių renkasi miesto būstą, dizaineriams prasminga pagaliau pasidomėti intelektualių, įvairiapusiškų, nedidelio masto baldų poreikiu.

Atsisveikinkite su baldais, kurie gali būti pritaikyti skirtingose erdvėse ir poreikiuose bei pritaikyti sudėtingesniuose kambariuose, kuriuose netrūksta stiliaus – paversdami tai sveikintina tendencija ir viena populiariausių 2019 m. Interjero dizaino tendencijų.

Projektavimo Salonas.
Senos statybos namo buto interjeras Dizainas prieš ir po nuotraukos

SKANDINAVIŠKAS INTERJERO DIZAINAS

Skandalingas dizainas pagerbia Šiaurės šalių gyvenimo paprastumą. Skandinaviškas baldų dizainas dažnai jaučiasi kaip meno kūrinys, nors yra paprastas ir nepakankamai įvertintas. Baldai pasižymi funkcionalumu ir įdomiomis linijomis, iš kurių daugelis daro skulptūrinę įtaką.

Kitos bendrosios savybės yra visiškai baltos spalvų paletės ir natūralių elementų, tokių kaip forma presuota mediena, šviesus plastikas, emaliuotos aliuminio, plieno ir plačios lentų grindys, įdėjimas. Jei yra spalvotų spalvų popso, tai dažnai kyla iš meno, natūralių pluoštų drožlių ar kailių ar iš vieno baldo.

Erdvus, natūralus apšvietimas, mažiau aksesuarų ir funkcionalūs baldai apibūdina skandinavišką dizainą.

ŠIUOLAIKINIS BUTO/NAMO INTERJERO DIZAINAS

Modernus ir šiuolaikinis yra du stiliai, dažnai naudojami pakaitomis. Šiuolaikinis skiriasi nuo modernaus, nes apibūdina dizainą, pagrįstą čia ir dabar.

Pagrindinis skirtumas, išskiriantis šiuolaikinį ir šiuolaikinį dizaino stilių, yra tas, kad modernus yra griežtas dizaino aiškinimas, pradėtas XX a. Kita vertus, šiuolaikiniai yra laisvesni ir gali parodyti valiutos pojūtį, kai mažiau laikomasi vieno konkretaus stiliaus. Pavyzdžiui, šiuolaikinis stilius gali apimti lenktas linijas, o modernus dizainas to neturi. Norėdami rasti daugiau informacijos, galite kreiptis į šiuolaikinį ar šiuolaikinį straipsnį.

VILNIUS POPULIARIAUSIAS INTERJERO DIZAINAS

Minimalistinė koncepcija yra ta, kuri populiari čia, Lietuvoje. Tai perima modernaus dizaino sąvokas ir jas dar labiau supaprastina.

Spalvų paletės yra neutralios ir erdvios; baldai yra paprasti ir modernūs, o aksesuarai ar dekoras nėra nekas per daug ar spalvingi.

Minimalizmą galiausiai apibūdina funkcionalumo jausmas ir ypač švarios linijos.

TRADICINIS NAMŲ INTERJERO STILIUS

Tradicinis dizaino stilius siūlo klasikines detales, prabangius baldus ir gausybę aksesuarų. Tai grindžiama Europos jautrumu.

Tradiciniai namai dažnai pasižymi tamsia, gatava mediena, sodriomis spalvų paletėmis, tekstūrų ir lenktų linijų įvairove. Balduose yra sudėtingų ir puošnių detalių bei audinių, tokių kaip aksomas, šilkas ir brokatas, kurie gali apimti įvairius raštus ir tekstūras.

Tradicinių dizainų gilumas, sluoksniavimas ir matomumas.

Detalūs baldų išdėstymo planai ir kainos.
Minimalistinis, skandinaviskas, Modernus, Moderni klasika, provanso, retro.
Viduržemio jūros regiono stilius (MEDITERRANEAN) Kaimiškas stilius, jaukus

PEREINAMASIS NAMŲ/BUTŲ INTERJERO STILIUS

Pereinamasis laikotarpis yra labai populiarus stilius, nes jis pasiskolinamas tiek iš tradicinio, tiek iš modernaus dizaino, kad palengvintų erdvę, kuri nėra „per daug“ vieno ar kito stiliaus atžvilgiu. Yra pusiausvyros jausmas, kuris yra patrauklus ir netikėtas.

Pereinamojo laikotarpio dizainas gali apimti modernias medžiagas, tokias kaip plienas ir stiklas, tada sujungti jas su pliušiniais baldais.

Pereinamojo laikotarpio dizainas taip pat apima palyginti neutralias spalvų paletes, sukuriančias raminančią ir atsipalaidavusią erdvę, kuri sugeba jaustis ir stilinga, ir elegantiška, ir šilta, ir kviečiančia.

Sprendimai Vilniuje, Kaune. Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Alytuje, Druskininkuose

Juoda virtuve.

Interjero koncepcijos kūrimas
Prabangus, nebrangus
Interjero idėjos

vizualizacijų kūrimas
erdvių planavimas, kaina
funkcinis zonavimas
baldų projektavimas
baldų išdėstymas
elektros bei apšvietimo planavimas
grindų, lubų bei santechnikos išdėstymas
spalvų, apdailos medžiagų, baldų bei dekoratyvinių šviestuvų parinkimas.

Kiek Kainuoja Buto Namo Interjero Dizaino Paslaugos?
Kur yra Interjero Dizaino salonas?

«

»