MEDŽIO MASYVO BALDAI

medzio-masyvo-virtuves-baldai
medzio-masyvo-baldai-pagal-uzsakyma
medzio-masyvo-stalvirsiai

Medžio masyvo virtuvės baldai
Mediena
– tai ekologiškiausia, natūraliausia, švariausia medžiaga baldų pramonėje. Baldai iš masyvo skleidžia šilumą bei maloniai kvepia. Natūralaus medžio baldai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Juos galima kelis kartus išrinkti ir vėl surinkti, bėgant metams atrestauruoti jų paviršių.

Kodėl medžio masyvas o ne drožlių plokštė?

Natūralus medis – tai ekologiškiausia medžiaga baldų pramonėje. Baldai iš medžio masyvo yra ekologiškai švarus, jie pagaminti iš gryno medžio, saugių bei ekologiškų medžiagų. Drožlių plokštė – tai drožlės, gaunamos iš medžio atliekų, kurios yra suklijuojamos klijais ir supresuojamos.
Baldai iš medžio yra ilgaamžiai, juos pažeidus visada galima atrestauruoti ir atnaujinti bei daug kartų surinkinėti. Baldus iš drožlių plokštės nerekomenduojama daug kartų surinkinėti, nes jie praranda savo tvirtumą ir patvarumą, gali pradėti trupėti.
Balduose iš medžio masyvo nėra jokių sintetinių dervų, todėl jie nekenkia nei žmogui nei aplinkai. Natūralus medis labai gerai izoliuoja šilumą bei turi tik jai būdingą malonų kvapą. Balduose iš drožlių plokštės gamyboje naudojami klijai su formaldehidu, kuris kenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai.
Naturalaus medžio baldus apdirbti sudėtingiau, todėl natūralios medienos baldai brangesni nei baldai iš drožlių plokštės. Gavę drėgmės, baldai iš drožlių plokštės gali pabrinkti, atsilupti baldų kraštai ir briaunos. Išpardavimas, akcija, natūrali mediena.

Medžio masyvo stalviršiai

 

medzio masyvo stalvirsiai kaina
mediniai stalvirsiai kaina
virtuves stalvirsiai kaina
mediniai virtuves stalvirsiai
virtuves stalvirsiai senukai
medinis stalvirsis virtuvei
ikea stalvirsis
mediniai stalvirsiai klaipeda

«

»