VONIOS BALDAI

vonios-kambario-baldai
balta-praustuve-vonios-baldai
modernus-vonios-kambarys
pakabinamos-vonios-spinteles
pastatomos-vonios-spinteles
vonios-baldai-internetu
vonios-iranga2
vonios-kambario-baldai
vonios-spinteles-balta
vonios-spinteles-gera-kaina

Vonios kambario baldai
Vonios kambarys labai svarbi namų patalpa, kur galima atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar atlikti higienos procedūras. Todėl itin svarbu vonioje jaustis gerai, maloniai, jaukiai  bei komfortabiliai, vonios interjeras turi būti malonus, estetiškas, išskirtinis ir pritaikytas Jums. Ir čia į pagalba ateina mūsų profesionalūs dizaineriai, kurie išpildys visus jūsų norus, net jei jie atrodytų ir neįgyvendinami.  Nežinote kokio stiliaus vonios kambario baldų norėtumėte? Gal norėtumėte ryškaus modernaus stiliaus, o gal švelnaus klasikinio dvelkiančio prabanga stiliaus? Mūsų dizaineriai padės išspręsti tai. Dizaineriai pritaikys vonios baldus prie bet kokio jūsų pasirinkto stiliaus.

Vonios baldai turi būti ne tik gražus, bet ir funkcionalūs. Pritaikyti ne tik dideliems bet ir mažiems, ar riboto ploto vonios kambariams. Jums galime pasiūlyti nestandartinių, ergonomiškų vonios kambario baldų už jums prieinamą kainą tokių kaip: lentynėlės voniai, atviros lentynėlės, uždaros lentynėlės, spintelės voniai, spintelės kriauklei,  veidrodžio, čiaupo, kriauklės, modulinių – korpusinių baldų iki praustuvo, kurie bus ne tik patogūs, praktiški bet ir išskirtiniai.

Mes siūlome:

  • vonios baldų dizainas;
  • vonios baldų projektavimas;
  • vonios baldų gamyba;
  • pagamintų baldų pristatymas ir montavimas.

Taip pat savo klientams siūlome įsigyti vonios baldus internetu už patrauklią kainą. Įsigytus baldus pristatome per kurjerį arba susitarus galite pasiimti patys.

Vonios kambario baldų gamyba

Vonios Kambario Baldai Gamyba Spinteles pastatomos Dizainas Interjeras.
Vonios kambario baldai yra gaminami kiekvienam klientui individualiai, laikantis sutartų gamybos terminų. Vonios kambario baldai yra gaminami iš kokybiškų pačios aukščiausios klasės medžiagų. Kadangi vonios baldai turi būti atsparūs drėgmei, kad nepaveiktų ir nedeformuotų baldų ir būtų ilgaamžiški. Nes jie dažnai valomi palaikant nuolatinę higieną.

Vonios baldus pristatysime ir sumontuosime Jūsų namuose visoje Lietuvoje, kad ir kur jie būtų Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar net užsienį.

«

»