VAIKŲ JAUNUOLIO KŪDIKIŲ KAMBARIO BALDAI

vaiku-kambario-baldai-sienines-spintos-spinteles
vaiku-jaunuolio-kambario-baldai-dviaukstes-lovos-komodos
vaiku-kambario-baldai-internetu-gera-kaina-skelbiu-lt
baldai-vaikams-vilnius
jaunuolio-kambarys
kudikio-kambario-baldai-internetu
vaikiski-baldai-internetu
vaiko-kambario-baldu-komplektai
vaiku-kambario-baldai

Vaikų naujagimių, kūdikių, vaikų, jaunuolių, paauglių kambario baldų gamyba baldų gamyba Internetu
Vaiko kambarys – tai dalis vaiko pasaulio, kur jis susipažįsta su daugybe naujų dalykų ir kuriame vaikas turi jaustis gerai. Vaiko kambarys ypatingai svarbus vaiko psichologijai. Vaiko kambario dizainas ir interjeras įtakoja vaiko asmenybės vystymąsi, todėl tėvai norėdami padėti vaikams užaugti ir lavinti juos, todėl padedame tėveliams vaiko kambario baldus suprojektuoti ir įrengti taip kad viskas būtų pritaikyta vaiko gerovei ir kad vaikas jaustųsi saugus. Kūdikiai savo kambaryje praleidžia daugiausiai laiko, vaikas jame ne tik miega bet ir  žaidžia, mokosi, vaiko kambaryje yra jam svarbūs daiktai.   kambario baldai turi būti ne tik gražus bet ir saugūs, be aštrių kampų, išsikišusių varžtų, kad mažylis ar paaugęs vaikas savo kambaryje nesusižeistų. Vienas iš svarbesnių aspektų vaiko kambario baldų projektavime yra teisingai parinkti baldus, nesvarbu ar tai bus lovytė, drabužėlių komoda, vystymo stalas, rašomasis stalas, spintelės, kėdės vaikams, dėžės žaislams, fotelis, išlankstoma lova, dviaukštė lova, spinta ar komoda.

Vaikų kambario baldų gamyba
Gaminant, projektuojant vaiko kambario baldus vienas iš svarbesnių dalykų yra atsižvelgti į tai kad vaikas auga ir mažo vaiko kambario baldai būtų pritaikyti prie vaiko augimo, kad baldus būtų galima lengvai perstumdyti, keisti ar papildyti vaiko kambario interjerą. Vaiko kambario baldai gaminami iš natūralios medienos, alergijos nesukeliančių medžiagų, apmušalai siuvami iš natūralių audinių ir taip , kad lengvai nusiimtų bei išsiskalbtų. Vaiko kambario baldus suprojektuosime ir pagaminsime  pagal jūsų ir vaiko poreikius ir norus.

Mes siūlome:

  • vaiko, kūdikio, naujagimio paauglio mergaites berniuko kambario baldų projektavimas ir dizainas;
  • jaunuolio kambario baldų projektavimas ir dizainas;
  • naujagimių, kūdikių, mažų vaikų, jaunuolių, paauglių kambario baldų gamyba;
  • pristatymas ir montavimas.

Savo paslaugas teikiame ne tik Vilniuje, Kaune Alytuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bet ir visoje Lietuvoje. Taip pat esant poreikiu savo paslaugas teikiame ir užsienyje.

Vaikų kambario baldai.
Vaikų kambarys – patalpa, kurioje turi derėti visas baldų komplektas: spinta, lova, rašomasis stalas.
Jaunuolio kambario baldai. Baldai vaikams Internetu Lietuvoje, Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, . Projektavimas gamyba. Kaina, Akcija, Interjeras, spalvos, Išpardavimas, Nuolaidos, Idėjos vaikų kambariui.

«

»