SVETAINĖS BALDAI

minksti-kampai-skelbiu-lt-internete-gera kaina
modernus-klasikinis-minkstas-kampas-svetaines-baldai
modernus-klasikiniai-svetaines-kampai-baldai
minksti-baldai-svetainei-lova-kampai-foteliai-komplektai-skelbiu-lt
modernus-minksti-svetaines-baldai-skelbiu-lt
retro-modernios-sofos-kusetes-gera-kaina
balta-svetaines-komoda
minksti-svetaines-baldai-komplektai
spintele-svetainei
svetaines-interjeras-dizainas
svetaines-komplektai-internetu
svetaines-minksti-baldai

Svetainė – tai namų veidas, tai labiausiai apgalvota patalpa kurioje šeima praleidžia daugiausia laiko, patalpa kurioje priimami svečiai. Svetainės baldai atspindi visą namų dizainą, interjerą ir visą šeimą. Todėl projektuojant svetainę atsižvelgiama į stilių, praktiškumą, funkcionalumą, estetiškumą, šiuolaikiškumą, racionalumą, kad vėliau svetainės interjerą būtų galima lengvai papildyti ar atnaujinti naujais baldais išlaikant namų dizainą, stilių. Siekiant ilgesnio svetainės baldų tarnavimo klientams siūlome natūralios medienos medžiagas, kurios tarnauja daug ilgiau ir nereikalauja didesnių investicijų. Mūsų dizaineriai sukurs Jums šiltą, jaukią, išskirtinę, originalią ir nebrangią aplinką namuose.

Jūsų namų svetainei galime pasiūlyti prabangių, individualių, vienetinių; skandinaviško, modernaus, klasikinio, šiuolaikinio, itališko, minimalistinio, provanso ar baroko stiliaus baldų. Tai gali būti nuo sekcijų, staliukų, lentynų, spintelių, minkštųjų baldų, kušečių, medinių vitrinų, pietų stalų, žurnalinių staliukų, pufų, sofų, krėslų, komodų, indaujų ir t.t.

Mes siūlome:

  • svetainės baldų dizainas;
  • svetainės baldų projektavimas;
  • svetainės baldų gamyba;
  • baldų pristatymas ir montavimas.

Svetainės baldų gamyba

Mūsų naudojamos technologijos ir platus medžiagų asortimentas leidžia patenkinti net pačių išrankiausių klientų poreikius. Jums galime pasiūlyti tokias medžiagas kaip: laminuota medžio drožlių plokštė, dažyta, blizgi arba matinė  medienos dulkių plokštė, skaidrūs stiklai, raštuoti stiklai, matiniai stiklai, plokštė padengta natūraliu beržo arba ąžuolo lukštu, įvairaus dažymo plokštė, dirbtinos ar natūralios odos medžiagos.

Svetainės baldus pristatysime ir sumontuosime Jūsų namuose, kad ir kur jie būtų Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriam Lietuvos kampelyje.

«

»